درباره ما

شرکت فرش آرا مشهد ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی در ایران است که طی سال ها فعالیت توانست مراحل پیشرفت در تولید،طراحی و خدمات متنوع را به مشتریان وفادار خود ارائه کند. گروه کارخانجات فرش آرا مشهد، با هدف تولید فرش ماشینی در سال ۱۳۷۰ آغاز به کار کرد و تا به امروز احترام به مشتری، تولید فرش ماشینی با كیفیت و جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار و تولیدات خود قرار داد.  در بیش از 30 سال فعالیت کارخانجات فرش آرا، با استفاده از مجربترین و بهترین متخصصین صنعت نساجی و با پیشرفته ترین دستگاه های تولید و بافت فرش، گامی بلند و منحصر به فرد در زمینه تولید فرش ماشینی برداشته است. مسیر توسعه در مجموعه كارخانه جات فرش آرا مشهد مسیری پیوسته و با ثبات است تا متنوع ترین محصولات همراه با كیفیتی عالی را اختیار مصرف كننده گان قرار دهد.  امروز، برند فرش آرا، به پشتوانه مشتریان وفادار خود نامی بزرگ و معتبر است؛ و این جایگاه را مدیون زحمات بی بدیل كاركنان، كارگران شركت و اعتماد مصرف كنندگان و جامعه مشتریان بزرگ خود می باشد.  شركت فرش آرا مشهد با تنوع محصولات  در طرح – اندازه و  رنگ ، مشتري مداري را  الگوي خود قرار مي دهد تا  خريداران، از خريد فرش با کيفيت و ماندگار، آسوده خاطر باشند.

چرا از فرش آرا مشهد خرید كنیم؟

 

شركت فرش آرا مشهد با ایجاد شبكه توزیع وسیع از طریق ایجاد فروشگاه ها و اعطای نمایندگی های متعدد در سراسر كشور همجنین خرید اینترنتی از طریق پیج اینستاگرام و فروشگاه سایت اینترنتی شركت دسترسی مناسبی را برای مصرف كننده گان عزیز فراهم كرده است.

شركت فرش آرا مشهد مفتخر است كه  نیاز مردم در تهیه فرش با كیفیتی بی نظیر و قیمتی مناسب را با ایجاد طرح های متنوع فروش  و همراهی با مشتریان خود بر طرف نموده و رضایت آنان را جلب نماید.